HAKKIMIZDA

Dünden bugüne OSKAR REKLAM

1996 yılından buyana tabela ve reklam sektöründe Konya'da hizmet veren
OSKAR REKLAM® ailesi olarak, sürekli büyüyen portföyümüz ile gelişen teknolojileri takip ederek siz değerli müşterilerimize bunu en doğru şekilde yansıtarak hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimizde farklı tasarımlar ve alternatif çözümler üreterek müşterilerimize en güzel şekli ile sunmaktayız.1.800 metrekare kapalı 2.000 metrekare açık alanımızla başta iç anadolu olmak üzere Türkiye geneli ve yurtdışına hizmet vermekteyiz.

Dijital baskı merkezi, alt yapısı, deneyimli personeli ve sunduğumuz komplike çözümlerle her zaman daha iyiye ulaşmayı prensip edindik.

 

 

İşimizi seviyoruz...

Biliyoruz ki severek yapılmayan hiç bir işte başarıya ulaşılamaz. Bu nedenle her müşterimiz bizim için değerlidir.

Bizim için müşterilerimizi güler yüz ile karşılamak başarıya ulaşmanın ilk adımıdır.

Özellikle hizmet sektöründe olmamız nedeni ile zaman ve kalitenin önemini biliyoruz ve bu yönde kendimizi her geçen gün geliştirerek sizlere daha üstün hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Çekirdekten gelen köklü bir firma olmamızın hakkını herzaman verdik ve vermeyede devam edeceğiz. Bu konuda da siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olacağız.

Kalite ve güvenin değişmeyen adresine sizleride bekliyoruz...

 

Profesyonel Hizmet...

Gelişen dünya şartlarında kurumsallaşmanın önemini bilen firmamız, sizlerin kurumsallaşma yolunda en büyük destekçiniz olmaya devam etmektedir. Başta totem tabela, dijital baskı, kutu harf ve tekstil baskı alanında hizmet vermekte olup diğer açıkhava reklamcılığında ihtiyaç duyulan alanlarda da hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Deneyimli kadrosuyla ve kaliteden ödün vermeyen bir kuruluş olarak OSKAR REKLAM® gelişen teknolojileri takip ederek, çözümlerimizi her zaman daha iyiye taşımayı en önemli misyonumuz olarak görüyoruz.

Büyük küçük ayırt etmeden her projeye gereken önemi veriyoruz bunun en büyük sebebi "İşimizi gönülden severek yapıyoruz.”